TELEKARTYSTA

Witaj Przyjacielu!

Długo zastanawiałem się jak nazwać moją stronę poświęconą mojej pasji - kolekcjonowaniu kart telefonicznych. Wahałem się pomiędzy fonokartystą a fonotelistą. Ponieważ jednak pierwszy kojarzy mi się za bardzo z pocztówkami dźwiękowymi a drugi z czarnymi winylowymi krążkami, to w końcu wybrałem... telekartystę!

SZCZEGÓLNIE NA SWOJEJ STRONIE POLECAM!:
(Reszta podstron, niestety, nie była od jakiegoś czasu aktualizowana...)


[Allegro.pl - największy serwis aukcyjny w Polsce] Często wystawiam też coś do sprzedaży na Allegro. Klikając na bannerku obok dostaniesz się wprost na moją stronę na Allegro, gdzie znajdziesz wykaz aktualnie wystawianych przeze mnie kart pogrupowanych tak, aby łatwo było Ci znaleźć te, których aktualnie poszukujesz.

Staram się, aby niniejsza strona przede wszystkim zawierała kompleksową i aktualną informację o polskich kartach telefonicznych. Szczególnie polecam opracowanie na temat odmian polskich kart GSM.

Zapraszam też do rozdziałów poświęconych moim ulubionym tematom na kartach telefonicznych, czyli kartom z szachami, bananami, fantasy, science fiction, Jamesem Bondem oraz Papieżem (na tych podstronach szczególnie zachęcam do obejrzenia galerii z kartami z mojej kolekcji).

Warto również zajrzeć na podstrony poświęcone kartom wydanym w Czechach, na Słowacji oraz dawnej Czechosłowacji.

Warto zaglądać na moją drugą stronę poświęconą kartom miejskim (czyli kartom parkomatowym oraz biletom komunikacji miejskiej w postaci plastikowych kart).

Zapraszam do lektury...

Marian Folwarczny